Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TeamViewer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: TeamViewer   Sun Jun 29, 2008 12:23 am

TeamViewer sherben per lidhjen nga nje Pc ne Pc tjeter vetem duhet qe ti jepeni ip qe i keni ne TeamViewer dhe do te lidheni ne Pc e dikujt qe deshironin qe te lidheni me te funksionon 100 % e kom ede un n'shpi Arrow
http://teamviewer.software.informer.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
TeamViewer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Hacking Programe :: Programe-
Kėrce tek: