Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Disa nga web faqet me kryesore te sportit vendor dhe nderkombetar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
wantedperson
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 26
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Disa nga web faqet me kryesore te sportit vendor dhe nderkombetar   Sun Jun 29, 2008 4:28 pm

Federata e Basketbollit tė Kosovės:
www.fbk-ks.com

Eurosport:
www.eurosport.com

Futboll ndėrkombėtarė:
www.fifa.com
www.uefa.com

Basketboll ndėrkombėtarė:
www.fiba.com
www.eurobasket.com
www.nba.com

Formula 1:
www.formula1.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Disa nga web faqet me kryesore te sportit vendor dhe nderkombetar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» DISA ASPEKTE TĖ EPIKĖS HISTORIKE NĖ KĖNGĖT POPULLORE SHQIPTARE
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: