Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Venger llogarit nė shėrbimet e Adebajorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
wantedperson
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 26
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Venger llogarit nė shėrbimet e Adebajorit   Sun Jun 29, 2008 4:43 pm


Trajneri i Arsenalit, Arsen Venger ėshtė i bindur se Emanuel Adebajor do tė mbetet pjesė e "topēinjve" pėrkundėr faktit se ai ėshtė duke u kėrkuar me ngulm nga Milani dhe disa klube tjera evropiane. Venger ėshtė i qetė pėr shkak se sulmuesi i Togos ėshtė i lidhur me kontratė me klubin londinez edhe pėr dy vjet e gjysmė. "Llogarisė nė Adebajorin edhe pėr edicionin e ri.
Ai ka kontratė valide me Arsenalin dhe kjo mė mjafton qė tė qėndroj i qetė. Nuk kam dashur ta thėrras nė telefon derisa ėshtė nė pushime, pėr ta pyetur pėr planet e tij nė tė ardhmen", ka theksuar Venger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Venger llogarit nė shėrbimet e Adebajorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: