Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarko tani 130 keng te unikkatilit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Shkarko tani 130 keng te unikkatilit   Sun Jun 29, 2008 8:05 pm

Dj Caja vs Unikkatil - Qa tha (remix).mp3 2.6 MB 05-May-2008

Dj Suat feat UnikKatil, Ja Rule dhe Jadakiss - Nrrot Somes.mp3 2.8 MB 01-May-2008

Dj.Suat feat UniKKatil - Kur i ki ment tjeter kah.mp3 4.5 MB 01-May-2008

Dj.Suat feat Unikkatil dhe 2pac - Vllaznit e ri.mp3 3.2 MB 01-May-2008

Dj.Suat feat Unikkatil dhe 50 Cent - Pse pom shtin.mp3 2.9 MB 01-May-2008

Dj.Suat feat Unikkatil dhe Ludacris - Per mangupa.mp3 2.8 MB 01-May-2008

Dj-X-van feat Rebel a.k.a Unikkatil Per Mangupa Remix 2oo7.mp3 1.3 MB 05-May-2008

Dj.MuLi - RrebeL aKa UniKKatiL - Remix.mp3 2.3 MB 05-May-2008

Dj Suat Ft. UniKKatiL - Tqoj Pesh ( Remix ) [dir] 21-Jun-2008

Dj Suat Ft. UniKKatiL - Tqoj Pesh ( Remix ).mp3 4.8 MB 21-Jun-2008

UniKKatiL Ft. N.A.G Tee - Jeta Sosht Film [dir] 21-Jun-2008

UniKKatiL Ft. N.A.G & Tee - Jeta Sosht Film.mp3 3.3 MB 21-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Beat [dir] 21-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Beat.mp3 1.1 MB 21-Jun-2008

UniKKatiL - Muzik 2007 [dir] 21-Jun-2008

UniKKatiL - Muzik 2007.mp3 1.2 MB 21-Jun-2008

Unikkatil (Outro) Kanuni i Katilit [dir] 21-Jun-2008

Unikkatil - Outro (Kanuni i Katilit).mp3 1.0 MB 21-Jun-2008

Unikkatili me TBA - TORNADOS - Veq Perpara [dir] 21-Jun-2008

Unikkatili me TBA - TORNADOS - Veq Perpara.mp3 2.6 MB 21-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Kanuni Katilit Full Original CD Kualitet MP3- [dir] 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Kanuni Katilit Full Original CD Kualitet WMA [dir] 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Kanuni Katilit Full CD Kualitet WMA.rar 51.6 MB 19-Jun-2008

Rebel aka UniKkaTiL Ft.Ex KinG Tata Mata [dir] 19-Jun-2008

Rebel aka UniKkaTiL Ft.Ex KinG Tata Mata.mp3 2.6 MB 19-Jun-2008

RrebeL aKa UniKKatiL - Extra per Albashare!! [dir] 19-Jun-2008

UniKKaTiL - Caku i Aritun.mp3 3.5 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL - Pengesa.mp3 3.8 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL - Shihemi N Perkujtim.mp3 2.5 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL feat. Cubat, Presioni N.A.G & VeB - TheBloodyAlboz.mp3 6.7 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL feat. DMC & Kobra - Inati.mp3 3.3 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL feat. Klepto & N.A.G - Kur qes Kanun.mp3 3.9 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL feat. Prestine - Kaj.mp3 4.0 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL feat. VZ Klepto Milot - Tqoj Pesh.mp3 4.2 MB 19-Jun-2008

UniKKaTiL ft D.M.K RAMEKA- Mentalieti Jem.mp3 4.2 MB 19-Jun-2008

UniKKaTil feat. Presioni - Pse Pom Shtin.wma 3.1 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL - Smun Mu Shty Me Mu.mp3 3.8 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL Ft Tribun i Sacrifice - Neper qka do.mp3 3.4 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL ft.PreSioni - Se skom qare.mp3 3.2 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Robt e Frikes.mp3 3.8 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Skit.mp3 4.0 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Sun e Rzon Katilin Intro.mp3 996.8 KB 19-Jun-2008

Unikkatil feat. Floetri - Tata Mata ( Original Version ).wav 16.9 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Kanuni Katilit DEMO [dir] 19-Jun-2008

Unikkatil - Kanuni Katilit.mp3 238.0 KB 19-Jun-2008


Dj.Suat feat.Unikkatil & VZ - Un e di kush jom (remix).mp3 5.8 MB 20-Jun-2008

SeLA a.k.a BosZMaN - Per Ni Fjal (Unikkatil & Gold a.g diss).mp3 2.7 MB 20-Jun-2008

Double G Army UniKKatiL dhe Tingulli 3Nt Diss.mp3 2.3 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Kanuni Katilit 2008 [dir] 20-Jun-2008

Unikkatil - Caku i arritun.mp3 8.8 MB 20-Jun-2008

Unikkatil - Intro.mp3 2.4 MB 20-Jun-2008

Unikkatil - Kanuni i Katilit.mp3 9.2 MB 20-Jun-2008

Unikkatil - Outro.mp3 1.8 MB 20-Jun-2008

Unikkatil - Robt e frikes.mp3 6.4 MB 20-Jun-2008

Unikkatil - Shihemi nperkujtime.mp3 6.3 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat D.M.K dhe Rameka - Mentaliteti jem.mp3 9.3 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat DMC dhe Kobra - Inati.mp3 7.7 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Klepto dhe N.A.G - Kur qes kanun.mp3 8.7 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Presioni - Se skom qare.mp3 7.8 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Prestine - Kaj.mp3 10.0 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Pristine - Shtigjet e verteta.mp3 9.1 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Rameka dhe Dredha - Pak urti.mp3 9.2 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat The Bloody Alboz, Presioni N.A.G dhe VeB - Cubat.mp3 16.6 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat Tribun dhe Sacrifice - Neper cka do.mp3 8.1 MB 20-Jun-2008

Unikkatil feat VZ - Tqoj pesh.mp3 10.0 MB 20-Jun-2008

Dj Suat Ft. UniKKatiL - Tqoj Pesh ( Remix ) [dir] 19-Jun-2008

Dj Suat Ft. UniKKatiL - Tqoj Pesh ( Remix ).mp3 4.8 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL Ft. N.A.G Tee - Jeta Sosht Film [dir] 19-Jun-2008

UniKKatiL Ft. N.A.G & Tee - Jeta Sosht Film.mp3 3.3 MB 19-Jun-2008

2005 - UniKKatiL & T.B.A - Emisioni ne Radio Ateda [dir] 21-Jun-2008

UniKKatiL & The Bloody Alboz - Emisioni ne Radio Ateda.wma 66.8 MB 21-Jun-2008

Presioni ft. UniKKatiL - Mbreti Agron.mp3 1.5 MB 21-Jun-2008

2007 - Rebel a.k.a Unikkatil - Beat [dir] 21-Jun-2008

Music 2007 - Rebel a.k.a Unikkatil - Beat 2 [dir] 21-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Beat.mp3 1.1 MB 21-Jun-2008

[ 2007 ] Unikkatil - Gjuj Shuj (Clean ) [dir] 19-Jun-2008

Unikkatil - Gjuj Shuj (Clean ).mp3 3.5 MB 19-Jun-2008

01 UniKKatiL - Armiqt Suprem Intro.mp3 449.1 KB 19-Jun-2008

04 - Cyanide feat. UniKKatil - U bo jeta monoton.mp3 1.1 MB 19-Jun-2008

05[1].VZ - Un E Di Kush Jom feat. UniKKatiL.mp3 2.0 MB 19-Jun-2008

07 - Cyanide feat. Unikkatill - mos tkisha njoft.mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

16 - Cyanide feat. UniKKatil - Njerzt Harrojn.mp3 1.5 MB 19-Jun-2008

ALBANIAN - UniKKatiL - Albanians rule ( shqip rap ).mp3 601.6 KB 19-Jun-2008

Albanian - UniKKatiL - Albanians rule shqip rap.mp3 601.6 KB 19-Jun-2008

Albanian-Aka Unikkatil - Love For Shqipe.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

Cyanide feat[1]. Unikkatill - mos tkisha njoft.mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

Dj.Suat feat.Rebel a.k.a Unikkatil & 50 Cent - Pse pom shtin (remix).mp3 1.4 MB 19-Jun-2008

Dj.Suat feat.UniKKatil & TeRRoR a.k.a Shkupi - Shuj.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

Dj.Suat feat.UniKKatil - Kur i ki ment tjeter kah (Remix).mp3 2.3 MB 19-Jun-2008

Presioni ft. Rebel a.k.a Unikkatil - Nentori Tret.mp3 2.3 MB 19-Jun-2008

ReBeL.a.k.a.UniKKatiL - Vllaznit e Ri.mp3 2.6 MB 19-Jun-2008

RebeL a.k.a UniKKatiL ft.jeton-mos shaj mas shpine-remix-rugova.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

Rebel A.K.A. UniKKatiL Feat. Jeton, Special K, Milot, Tribun.mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

Rebel a.K.a UniKKatil -Hey Mama.mp3 1.7 MB 19-Jun-2008

Rebel a.K.a. UniKKatiL-Krejt Hajvan v.2.mp3 1.7 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Kili Mili.mp3 639.5 KB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Kurgjo Gratis-.mp3 2.1 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL - Mutat.mp3 1.4 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL feat. Presioni - Lufta per Karrika.mp3 1.7 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatiL- Kush po don ferrk.mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - Foli qka po du.mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - Kosova.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - Kungjat.mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - Pop Me Or Knock Me.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - Track 7.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UniKKatil - track 2.mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a UnikKatil ft. WNC.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Courage.mp3 1.7 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Hasmeria.mp3 1.5 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Komando.mp3 1.1 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Marihuan.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Per mangupa.mp3 683.2 KB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Prishtinali.mp3 1.5 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - Tu kacafyt me jet Tba.mp3 2.4 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil - U Dont Get Me.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a Unikkatil&WNC- Shuj.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a unikkatil - Kuku per ty.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a. UniKKatiL - Ku T'Meten Shokt Hej.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a. UniKKatiL - New1.mp3 1.5 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a. UniKKatiL - Pooo - Jooo.mp3 2.1 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a. UniKKatiL - Semafori i Kuq (Ekrem Gj Diss).mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

Rebel a.k.a. UniKKatil - Dallash Qergash Mos Fol Se T'prej Si Dash (Tingulli 3 & Ritmi Rruges Diss).mp3
1.7 MB 19-Jun-2008

Rebel a[1].k.a Unikkatil feat. Miloti & Jeton - Nroot Sames.mp3 2.3 MB 19-Jun-2008

Rebel a[1].k.a. UniKKatiL - Eci neper terr.mp3 2.1 MB 19-Jun-20

Rebel aka UniKKatiL - Dostat e Vertet.mp3 2.0 MB 19-Jun-2008

Rebel aka UniKKatiL Ft. Cyanide - Eci Neper Terr.mp3 2.1 MB 19-Jun-2008

Rebel aka UniKKatil Diss - Puthma...mp3 1.1 MB 19-Jun-2008

Rebel aka. Unikatil - Gishtin E Tret feat. Rebel a.k.a. UniKKatiL. Tee & Special -K 1.mp3 0.0 B 19-
Jun-2008

Rrugaqi i Art Ft. UniKKatil - Malli.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

SeLA a.k.a BosZMaN feat.Nehat (Anakoda Rap) - Gjuj Knej! diss unikkatil.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL Ft Cyanide - Qka don me bo.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL - Gatshem Per Pasoja feat. Jeton & Dredha.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL - Qa Tha.mp3 1.3 MB 19-Jun-2008

UniKKatiL - Slujna Lojna feat. Jeton, Presioni & Klepto.mp3 2.0 MB 19-Jun-2008

Unikkatil & 2PAC - New Brothers (remix)(1).mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Hani Mut.mp3 2.1 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Iliria feat[1]. Fat & Og043.mp3 1.7 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Kungjat.mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

Unikkatil - Pa mshir.mp3 1.3 MB 19-Jun-2

Unikkatil feat. 2po2 & Immortel.mp3 1.4 MB 19-Jun-2008

a.k.a UniKKatil &TBA- Kungjat.mp3 1.6 MB 19-Jun-2008

rebel a. k. a unikkatil - Tradhtar.mp3 601.6 KB 19-Jun-2008

rebel a. k. a unikkatil - Vi haver.mp3 1.9 MB 19-Jun-2008

rebel aka unikkatil - shihemi en perkujtime - gjij qimi nanes.mp3 1.8 MB 19-Jun-2008

Albanian - UniKKatiL - Albanians rule shqip rap.mp3 1.2 MB 19-Jun-2008

Rebel a.K.a. UniKKatiL-Krejt Hajvan v.2.mp3 4.2 MB 19-Jun-2008

Double G Army UniKKatiL dhe Tingulli 3Nt Diss.mp3 8.2 MB 21-Jun-2008


Kliko ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shkarko tani 130 keng te unikkatilit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fadil Demaku: Demokracia primitive kosovare; O loptė e mia ma t'mirat n'katun

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Lyrics & Muzik :: Muzik-
Kėrce tek: