Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Genta Ismaili, bezdiset nga fansat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Genta Ismaili, bezdiset nga fansat   Mon Jun 30, 2008 1:05 am

Kėngėtarja Genta Ismaili ėshtė kthyer nė Kosovė pasi ka mbajtur njė turne tė gjatė koncertesh nė Amerikė.[img][/img]
Bukuroshja ka qenė e pranishme nė sfilatėn “Dita e Modės sė Prishtinės”, e cila u mbajt nė kryeqytet. Por ajo nuk ėshtė ndier aspak rehat nga fansat e saj, tė cilėt i kanė kėrkuar gjatė gjithė kohės autografe dhe dėshironin tė bėnin foto me tė. Kjo e ka detyruar kėngėtaren qė tė lėrė gjithēka nė mes dhe tė largohet, pas njė ore qėndrimi nė evenimentin mė tė rėndėsishėm tė modės kosovare.

Flitet se gjatė qėndrimit nė Amerikė ajo ka lidhur edhe kontratė me MTV pėr njė kėngė, qė do ta publikojė sė afėrmi nė gjuhėn angleze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Genta Ismaili, bezdiset nga fansat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djana Ismaili: Donzhuani i endrave te mia.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: