Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ermal Fejzullahu, blen njė vilė 300 mijė euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Ermal Fejzullahu, blen njė vilė 300 mijė euro   Mon Jun 30, 2008 1:08 am

ani qė edhe kanė nisur tė dėgjohen tė parat thashetheme pėr njė lidhje dashurore, Ermal Fejzullahu ka vendosur qė tė jetojė i pavarur. Miq tė tij tė afėrt kanė konfirmuar se nga kursimet e tij, tė mbledhura nga koncertet, ai ka blerė njė shtėpi tė re, nė zonėn mė tė pasur tė Prishtinės.
[img][/img]
Por kjo nuk ėshtė aspak pėr t’u marrė nė konsideratė, pasi vlera e shtėpisė ėshtė marramendėse. Plot 300 mijė euro pėr njė apartament qė duket se ėshtė edhe shtėpia e ėndrrave tė Ermalit, pėr tė jetuar i pavarur dhe larg familjes sė tij, e cila deri mė tash ėshtė kujdesur kaq shumė pėr Ermalin.Shtėpia e re e Ermalit ndodhet nė fshatin Ndėrkombėtar nė Prishtinė, i cili po ndėrtohet nė Veternik, njė zonė ku prej kohėsh kanė prenotuar banesat e tyre, disa nga njerėzit mė tė pasur tė Kosovės. Shtėpia ėshtė njė vilė e vėrtetė, por duke iu referuar ēmimit, nuk ka pikė dyshimi qė pėr blerjen e pronės sė re tė Ermalit ka kontribuar edhe i ati, kėngėtari Sabri Fejzullahu.

Blerja e shtėpisė vjen menjėherė pas xhirimeve tė fundit pėr videoklipin e tij mė tė ri, i cili u realizua nė
Maqedoni dhe pritet qė tė shfaqet kėto ditė fillimisht nė televizionet kosovare dhe mė pas nė Shqipėri. Miqtė e tij tė afėrt konfirmojnė se kėto tė ardhura kanė ardhur nga njė pjesė e fitimeve qė ka siguruar nga shitja e kėngės dhe klipit tė tij tė fundit. Pas suksesit tė albumit tė vitit tė shkuar i cili solli tė ardhura tė mjaftueshme pėr kėngėtarin, ky i fundit duket se kėtė verė ka vendosur qė tė menaxhojė veten akoma mė mirė, duke shitur tė drejtat e kėngės sė re, me shifra disa herė mė tė larta se kėngėt e mėparshme. Vetėm para pak ditėshErmali u pėrfol nė shtypin rozė pėr njė histori tė re dashurie mes tij dhe njė vajze bukuroshe nga Prishtina, e cila quhet Adriana. Ndoshta me blerjen e shtėpisė sė re, Ermali ka vendosur tė realizojė atė qė gjithmonė e ka thėnė nėpėr intervista, qė sapo tė njohė vajzėn e jetės, do e prezantojė me familjen dhe do fejohet menjėherė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ermal Fejzullahu, blen njė vilė 300 mijė euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotoreportazhė nga Abas Fejzullahu:PAMJE TRISHTUESE NGA PRISHTINA
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» Bilall Maliqi: Intervistė me drejtorin e bibliotekės ''''Mehmet Jusifi'''' Preshevė, z. Hamdi Fejzullahu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: