Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri   Mon Jun 30, 2008 1:15 am

Kėngėtarja Nora Istrefi sė shpejti do tė paraqitet nė treg me njė kėngė tė re, madje edhe me njė videoklip, i cili pritet qė tė jetė njė kthim triumfues, vetėm pak ditė pas fejesės sė saj zyrtare me Robertin, djaloshin me tė cilin ishte lidhur prej mė se dy vjetėsh.
[img][/img]
Miq tė afėrt tė kėngėtares pohojnė se Nora ndihet mjaft mirė pėr kėtė rikthim, ndoshta pėr t’i thėnė “stop”, fjalėve dhe komenteve pėr fejesėn e saj. Kėnga ėshtė tashmė gati dhe pritet qė pas disa ditėsh kėngėtarja tė udhėtojė drejt Maqedonisė, ku edhe ėshtė menduar tė realizohet vidoeklipi, i cili i ėshtė besuar njė regjisori tė njohur. Nora nuk ka dhėnė asnjė detaj pėr kėngėn e saj tė re, duke deklaruar se ajo do tė jetė njė surprizė pėr fansat.

Ndėrkohė qė fejesa e saj, edhe pse ėshtė njė fakt i pamohueshėm, nuk ka qenė asnjėherė pjesė e bisedave, qofshin edhe mes miqve tė saj mė tė ngushtė, duke theksuar se nuk do qė askush tė merret me jetėn e saj private.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: