Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kinemaja, sfida e Agnesa Vuthaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Kinemaja, sfida e Agnesa Vuthaj   Mon Jun 30, 2008 1:16 am

Bukuroshja Agnesa Vuthaj, e cila mban kurorėn e Miss Albania 2005, pritet qė tė shfaqet sė afėrmi edhe si aktore, pikėrisht nė filmin “Shkallėt”.
[img][/img]
Nėse deri dje Vuthaj ėshtė shfaqur vetėm si modele, tani ajo ka sprovuar edhe rolin e njė aktoreje nė njė produksion shqiptar, i cili ėshtė njė film me metrazh tė shkurtėr i Qendrės Kinematografike Shqiptare dhe u shfaq tė premten premierė. Vuthaj ka interpretuar nė filmin “Shkallėt”, pėrkrah Margarita Xhepės, Gentian Zenelaj dhe Genc Fugės, njė film me metrazh tė shkurtėr, qė ka pasur nė qendėr njė fabul nga jeta e pėrditshme shqiptare.

Agnesa prej kohėsh nuk ėshtė shfaqur nė asnjė eveniment, pasi ka qenė tejet e impenjuar me projektet jashtė Prishtinės, pikėrisht me Miss Universe Kosova, duke qenė edhe organizatore e kėtij evenimenti
sė bashku me fotografin Fadil Berisha.Ndėrkohė pėrpos fushės sė artit prej pak kohėsh Agnesa ka pohuar se i ėshtė futur edhe politikės, duke mbajtur pozicionin e kėshilltares pėr Marrėdhėniet
me Publikun pėr ish-kryeministrin e Kosovės, Bajram Rexhepi, i cili aktualisht ėshtė nė krye tė komunės sė Mitrovicės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kinemaja, sfida e Agnesa Vuthaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Frashėr Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhės pėr institucionet e Kosovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: