Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Harbohen djemtė e “Big Brother” me balerinat seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Harbohen djemtė e “Big Brother” me balerinat seksi   Mon Jun 30, 2008 1:19 am

Tė gjithė ata djem e vajza qė u bėnė tė njohur falė programit “Big Brother”, tani po jetojnė ditėt e tyre si njerėz tė famshėm.
[img][/img]
Tė gjithė kanė dėshirė t’i takojnė dhe t’u flasin. Ish- banorėt e shtėpisė mė tė famshme nė Shqipėri, ndjejnė se falė atij programi janė bėrė miqtė e tė gjithėve. Dhe duket se vera e tyre do tė jetė e pasur me aktivitete dhe zbavitje. Tė shtunėn e kaluar, disa prej banorėve u ftuan nė “Vila 1” nė Vlorė, ku patėn mundėsi tė kalojnė njė fundjavė tė kėndshme nė njė nga qytetet mė tė bukura tė vendit. Por tė qenit afėr detit nuk ishte e vetmja kėnaqėsi qė ata morėn. Pasi shijuan darkėn e kėndshme tek ky lokal i njohur, tė gjithė filluan tė kėrcenin nėn tingujt e muzikės sė zgjedhur. Por pas pak, nė skenė u shfaqėn dy balerina shumė seksi tė cilat padyshim e ngrohėn shumė ambientin dhe si gjithmonė djemtė nuk arrijnė t’i rezistojnė njė atmosfere tė tillė.

Kėshtu Visi, Ēimi dhe Poli filluan tė kėrcejnė sė bashku me balerinat. Gjithēka qė ka ndodhur atė natė mund tė kuptohet fare mirė edhe nga kėto foto qė paparaci ynė i cili i ndjek kėmba-kėmbės, ka sjellė pėr “Panorama plus”. Kėrcimi ka qenė tejet sensual dhe balerinat duket se kanė qenė tė predispozuara qė t’i kėnaqnin deri nė fund ata. Kėtė moment e ka shijuar shumė edhe Ēimi, babai i dy fėmijėve i cili si gjithė banorėt e tjerė, tani ėshtė bėrė i famshėm. Ai nuk ka ngurruar tė kėrcejė me balerinat nė mėnyrė shumė sensuale dhe intime edhe pse Rudina e ndiqte e ulur nė njė nga tavolinat. Ajo jo vetėm qė nuk shfaqte shenja xhelozie, por pėrkundrazi po e shijonte shumė kėtė moment sensual qė balerinat po i dhuronin bashkėshortit tė saj. Miqtė e ēiftit tregojnė se Ēimi dhe Rudina janė njė ēift perfekt, prandaj dhe qejfmbetejet mes tyre, mesa duket, duhet tė ndodhin pėr arsye shumė tė forta e kurrsesi nga njė kėrcim me balerina. Por balerinat seksi duket se kanė zbavitur pa fund edhe Polin i cili sapo ka filluar njė histori dashurie me Inėn, njėrėn nga banoret e shtėpisė sė “Big Brother” e cila pati guximin t’i shprehte dashurinė atij vetėm kur doli nga ajo shtėpi. Poli ka kėrcyer me dy balerinat dhe i elektrizuar nga ai moment, ka hequr edhe bluzėn duke zbuluar gjysmėn e trupit tė tij. Nata ėshtė mbyllur diku nė orėt e para tė mėngjesit ku ish-banorėt e “Big Brother” kanė shkuar pėr tė fjetur nė njė nga hotelet e Vlorės qė gjendet shumė afėr detit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Harbohen djemtė e “Big Brother” me balerinat seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Djemtė e Grabovcit rrahin policin
» Agim Gashi: Kolosit Dardan Dr. Ibrahim Rugovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: