Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Policia i bllokon makinėn “Audi A6” Ēiljeta Xhilages

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Policia i bllokon makinėn “Audi A6” Ēiljeta Xhilages   Mon Jun 30, 2008 1:22 am

As fakti qė ėshtė njė prej vajzave mė tė njohura tė ekranit, nuk e ka ndihmuar qė t’i shpėtojė ndėshkimit tė Policisė sė Qarkullimit Rrugor.
[img][/img]
Ka mjaftuar identifikimi i makinės me dokumentacion tė parregullt, qė patrulla e uniformave blu tė
zbresė nga makina Ēiljeta Xhilagėn dhe ta penalizojė duke i bllokuar makinėn e saj tip “Audi A6”. Kėngėtarja
nuk ka bėrė rezistencė, por ėshtė dorėzuar dhe ka lėnė forcat e policisė qė tė marrin autoveturėn dhe ta zhvendosin brenda pak minutash drejt pikės sė bllokimit. Fakti qė bllokimi i makinės ėshtė bėrė me urdhėr tė vetė kreut tė Policisė Rrugore, e ka bindur Ēiljetėn e zėnė nė faj, qė tė heqė dorė nga “prona” e saj.

Ka mjaftuar njė telefonatė dhe nė pak minuta njė mikesha e saj ėshtė gjendur nė zonėn e “Bėrrylit”, pikėrisht zona ku i ėshtė bllokuar makina, qė Ēiljeta tė largohet nė qetėsi. Suplementi “Gossip” verifikoi pranė Drejtorisė sė Policisė sė Qarkullimit Rrugor, bllokimin e makinės tip “Audi A6” qė rezulton nė pronėsi tė kėngėtares. Automjeti ndodhet i parkuar nė pikėn e bllokimit tė mjeteve nė Kinostudio, pikėrisht nė zonėn VIP, pėr tė evituar edhe ndonjė gėrvishtje tė mundshme. Nė pamundėsi pėr tė fotografuar automjetin, uniformat blu, kanė konfirmuar se makina e parkuar nė pikėn e bllokimit i pėrket kėngėtares Ēiljeta Xhilaga dhe ndodhet aty prej pak ditėsh. Ndėrkohė qė e kontaktuar nga gazeta, Ēiljeta nuk ka preferuar tė flasė pėr bllokimin e automjetit tė saj. Kjo ndoshta ėshtė hera e parė qė vajza e njohur e ekranit nuk ia ka “hedhur” policisė, teksa u kalonte para “hundėve”, ashtu si ka ndodhur herėt e tjera: me njė buzėqeshje dhe si imazhi i njohur pėr uniformat blu, gjithmonė e kanė lejuar tė udhėtojė e qetė.
MAKINA E DYSHIMTĖ
Prej kohėsh ėshtė folur nėn zė se makina, tė cilėn ka nė pronėsi prej mė se dy vjetėsh kėngėtarja e njohur nuk ishte e rregullt, kjo pėr shkak tė dokumentacionit, pasi dyshohej se “Audi A6”, nė tė cilin mund ta keni parė aq shumė herė Ēiljetėn rezultonte i vjedhur, fakt tė cilin vetė vajza bukuroshe Policia bllokon makinėn e ĒILJETĖS nuk e ka ditur, edhe pse e ka blerė me njė ēmim disa herė mė tė lirė se vlera reale e kėsaj makine tejet luksoze. Vetė Ēiljeta nuk ka preferuar qė me makinėn e saj tė udhėtojė jashtė vendit, pasi nė tė kundėrt automjeti do tė ishte bllokuar nė pikėn e parė tė kalimit kufitar. Por ka mjaftuar njė sinjalizim i policisė qė tė bllokojė makinėn e kėngėtares dhe ta dėrgojė atė drejt pikės sė bllokimit. Aktualisht, Ēiljeta ėshtė duke lėvizur me makinėn e njė mikeshės sė saj nėpėr rrugėt e Tiranės, duke pritur deri nė vendimin e komisionit, i cili do tė vendosė nėse makina do tė kaloj apo jo sėrish nė pronėsi tė saj, pas marrjes sė njė mase ndeshkimore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Policia i bllokon makinėn “Audi A6” Ēiljeta Xhilages
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Policia e Kosovės arreston gjashtė policė tė MPB tė Serbisė
» Poezi nga Halit Bogaj (Drenica, Policia e Kosovės, Palestinės, Praga)
» Protestuesi invalid i arrestuar nga policia
» Xhabir Hamiti i rrezikuar, policia urdhėron pėrcjelljen e tij
» Vrasja e dy turistėve ēekė: Policia bie nė gjurmėt e tre autorėve (Video+18)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: V.I.P News :: V.I.P News-
Kėrce tek: