Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vala me paketen e re Familja dhe miqtė!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Vala me paketen e re Familja dhe miqtė!   Tue Jun 24, 2008 11:13 pm

Familja dhe miqtė
Keni tė afėrm, miq? Dėshironi tė jeni mė pranė tyre, tė bisedoni, tė ndani kėnaqėsitė dhe brengat tuaja? Kėrkoni mbėshtetjen dhe kėshillat e tyre? Kėrkoni argėtim dhe kėnaqėsi?

Me produktin e ri “Familja dhe Miqtė”, i cili u lansua nė tregun kosovar mė 17 Qershor 2008, operatori Vala u ofron edhe njė mundėsi mė shumė qė ata t’i keni mė pranė.

Bisedoni me pesė (5) persona tė zgjedhur tė familjes apo miqve tuaj brenda rrjetit Vala, tė cilėt do t’i futni nė listėn tuaj qė do ta formoni duke ju qasur shėrbimit nė numrin 553.

Pesė (5) personat e parė tė zgjedhur mund t’i futni gratis nė listėn tuaj, pėrderisa ēdo ndryshim (person tjetėr qė i shtohet listės suaj) faturohet 0.50 €.

Pėrderisa sot shumė operatorė e ofrojnė kėtė shėrbim si rreth tė mbyllur ku ju mund tė bėni pjesė vetėm nė njė grup, produkti “Familja dhe Miqtė” mundėson qė secili konsumator mund ta formoj listėn vetanake me pesė (5) numra qė dėshiron tė rrjetit Vala, pavarėsisht nėse vet ndodhet apo jo nė listėn e personave qė janė nė listėn e tij/saj.

Prej tash e tutje, tė gjithė konsumatorėt Prepaid do tė mund tė pėrfitojnė nga ky produkt, duke paguar vetėm 0.05€/minutė dhe 0.02€ SMS, 24 orė nė ditė, 7 ditėt e javės, pėr thirrjet kah numrat qė i keni tė vendosur nė listėn tuaj.

Pėr mė tepėr informata, ju lutemi, kontaktoni Qendrėn e Thirrjeve, vizitoni Qendrėn e Kujdesit ndaj Konsumatorėve, klikoni nė www.ptkonline.com, apo vizitoni pikat shitėse.

Vala do tė vazhdojė tė pėrmbushė kėrkesat e konsumatorėve tė saj, duke lansuar nė vazhdimėsi shėrbime tė reja dhe duke prezantuar zbritje ekuivalente tė ēmimit.

Telefonia mobile nė kėtė mėnyrė do tė bėhet e arritshme dhe e leverdishme pėr tė gjithė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Vala me paketen e re Familja dhe miqtė!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Don Lush Gjergji: Familja shqiptare dikur dhe
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Zemra Troket Ne Zemer: Urime miqt e mi..???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: TV / Telefonia :: TV / Telefonia-
Kėrce tek: