Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 GLOBETROTTER EDGE. Komunikim “wireless” edhe kur jeni jashtė zyrės suaj!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: GLOBETROTTER EDGE. Komunikim “wireless” edhe kur jeni jashtė zyrės suaj!   Tue Jun 24, 2008 11:17 pm

GLOBETROTTER EDGE. Komunikim “wireless” edhe kur jeni jashtė zyrės suaj!
18.06.2008Nėse jeni gjithnjė nė lėvizje dhe keni nevojė pėr internet, GLOBETROTTER EDGE ju mundėson qasje nė internet edhe kur jeni nė ambient tė hapur, apo edhe nė vendet ku nuk ka internet. Ju ngarkoheni me pagesė vetėm gjatė kohės kur jeni duke bartur tė dhėna.

Pėr ta aktivizuar GLOBETROTTER EDGE ju duhet tė keni njė SIM kartelė ku shėrbimi GPRS ėshtė i aktivizuar. Produkti ėshtė nė shitje nga dita e Hėnė, 23 Qershor 2008 nė shitoret e IPKO’s, nė tėrė Kosovėn.

GLOBETROTTER EDGE: 89€ (TVSH pėrfshihet nė ēmim).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
GLOBETROTTER EDGE. Komunikim “wireless” edhe kur jeni jashtė zyrės suaj!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Internet :: Internet-
Kėrce tek: