Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kompjuteri i se ardhmes!Kshyreni!?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 31
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Kompjuteri i se ardhmes!Kshyreni!?   Tue Jul 01, 2008 6:15 pm

Ky esht kompjuteri i se ardhmes nga Microsoft i prodhimet e para te ketij kompjuteri do te shkojn neper kasino, restaurante ,bare etj..Kurese per shtepit tueja do te dal ne treg ne 2-3 vitet e ardhshme qimimi i ti do te sillet ndermjet 5-8 mij dollar + Kryni Shum pun prej ti pa dal jasht dhomes hiq!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kompjuteri i se ardhmes!Kshyreni!?   Mon Jul 07, 2008 3:58 pm

WoW qfar Pc harro shum i trent

Pe menoj edhe sa vjet e oj un ni qesi confused

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Kompjuteri i se ardhmes!Kshyreni!?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fotot e javės: Hotelet e sė ardhmes, fatkeqėsitė dhe sportet alternative

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Hardware , Kompjuteri :: Hardware , Kompjuteri-
Kėrce tek: