Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Zidan ka dėshirė ta shoh Kristiano Ronaldon te Reali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Zidan ka dėshirė ta shoh Kristiano Ronaldon te Reali   Wed Jun 25, 2008 12:38 am

Zidan ka dėshirė ta shoh Kristiano Ronaldon te Reali

Zinedin Zidan pret qė Kristiano Ronaldo tė kalojė gjatė kėsaj vere nė Real Madrid dhe nė kėtė mėnyrė tė thyejė vlerėn e dėmshpėrblimit, tė cilėn ia kishte paguar "klubi mbretėror" Juventusin pėr shėrbimet e tij nė vitin 2001.
"Kur Reali e dėshiron ndonjė futbollist tė mirė, atė edhe e sjellė nė radhėt e veta. Ronaldo ka pasur njė edicion tė shkėlqyeshėm nė kampionatin anglez dhe Ligėn e Kampionėve, andaj nėse ai dėshiron tė luaj nė Real, atėherė ashtu edhe do tė bėhet", ka theksuar Zidan. Reali kishte paguar pėr Zidanin 76 milionė euro, kurse sipas parashikimeve tė mediave spanjolle tash klubi madrilen ėshtė i gatshėm tė paguajė 100 milionė euro dėmshpėrblim pėr portugezin. "Nėse vjen deri te transferimi, do tė thotė se Reali ėshtė i gatshėm tė paguajė mė shumė se sa kishte paguar vite mė parė pėr mua. Nė njė farė mėnyre, kjo do tė hiqte njė barrė tė rėndė nga unė", ka theksuar Zidan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Zidan ka dėshirė ta shoh Kristiano Ronaldon te Reali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vullnet Mato: DĖSHIRĖ ABSURDE
» KIMETE BERISHA:LAMURI I QUAJTUR DĖSHIRĖ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: