Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja   Wed Jun 25, 2008 1:19 am

E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja
Yahoo mė nė fund ka vendosur tė shfrytėzojė edhe domenet rocketmail.com dhe ymail.com, tė cilėt i ka nėn pronė tashmė njė kohė tė gjatė dhe nė to t’u ofrojė shfrytėzuesve e-mail pa pagesė.
Edhe njėra edhe tjetra tashmė shfrytėzohen nė shėrbimin e emailave pa pagesė tė Yahoo-sė, qė gjendet nė faqen mail.yahoo.com, ndėrsa shumė shpejt do tė mund tė regjistroni edhe email nė formėn emri@ymail.com ose emri@rocketmail.com.

Shėrbimi i e-mailave nė kėto domene tė reja do tė jetė identik me ata nė mail.yahoo.com, qė do tė thotė se edhe mė tej mund tė llogarisni nė njė hapėsirė tė pakufizuar pėr shkrimin e porosive, ndėrsa edhe nė reklamat nė fund tė porosive tė dėrguara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
E-maila tė Yahoo edhe nė dy domene tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: