Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mbėrrin iPhone nga Apple

Shko poshtė 
AutoriMesazh
theshark
Super moderator
Super moderator
avatar

Numri i postimeve : 150
Age : 29
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Mbėrrin iPhone nga Apple   Wed Jul 02, 2008 2:07 pm

Tė premten qė lamė pas ka dalė
nė qarkullim nė Sh.B.A, iPhone nga Apple, aparati celular i shumėpritur
nga kolosi i iPod-ėve. Dhe me gjithe zhurmėn e madhe qė u bė pėr daljen
e tij, shitjet nuk kanė arritur nivelin e pritshėm. Vetėm pak dyqane
kanė arritur tė kėnaqin Apple me ezaurimin e aparatėve, ndėrkohė qė
pėrdoruesit e parė kanė nisur me ankesat pėr mosfunksionimin e saktė
dhe tė ngadaltė tė disa aplikacioneve. iPhone mendohet tė jetė telefoni
mė i shpjetė pėr tė vizituar internetin me anė tė teknologjisė
wireless, pra pa kabllo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mbėrrin iPhone nga Apple
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: