Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google Doc tani ka pėrkrahje edhe pėr PDF

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Google Doc tani ka pėrkrahje edhe pėr PDF   Wed Jun 25, 2008 1:22 am

Google Doc tani ka pėrkrahje edhe pėr PDF

Tė gjithė ata qė pėrdorin Google Doc kanė pasur probleme me mosnjohjen e PDF formatit. Google Doc ėshtė web pa pagesė i cili ofron shkėmbimin online dhe bashkėpunim. Pėrkrahė shumė formate si DOC, XLS, ODT, ODS, RTF, CSV, PPT dhe njė numėr tė madh tė formateve tjera. Tani mė edhe ka pėrkrahje pėr PDF formatin. Pėrdoruesit e Google Doc tani mund tė bėjnė upload, tė shkėmbejnė apo tė shikojnė PDF fajlla, kopjimi ėshtė i mundėsuar, por qė tė editohet nuk ka lejohet. Pėr fillim duhet tė klikoni nė butonin "Upload" dhe tė zgjedhni fajllin e dėshiruar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Google Doc tani ka pėrkrahje edhe pėr PDF
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: