Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Dell ka prezantuar LCD monitorin e saj mė tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Dell ka prezantuar LCD monitorin e saj mė tė ri   Wed Jun 25, 2008 1:22 am

Dell ka prezantuar LCD monitorin e saj mė tė ri. Bėhet fjalė pėr modelin UltraSahrp 2709W. Ky monitor posedon edhe lexues tė kartelave 9-in-2. Ka njė kontrast prej 3000:1 dhe kohė tė pėrgjigjes prej 6 ms. Posedon lidhje si: HDMI, DVI-D, komponent, kompozit dhe DisplayPort. Gjithashtu posedon edhe USB port dhe HDCP. Ka njė ēmim prej 999 dollarė dhe garancion trevjeēar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Dell ka prezantuar LCD monitorin e saj mė tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gazeta FAKTI: Diskriminim nė gjimnazin "Goce Dellēev" tė Kumanovės

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: