Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kushtrim
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Wed Jul 02, 2008 10:36 pm

Ktu mun te pysni perreth probleme qi i kini me mesen do te bejm qithqka qe edhe e mundur per tju ndimuat Cool Surprised lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 24
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Wed Jul 02, 2008 11:31 pm

Ok bro pe sho se eko bo ni tem t'qellume per ni sen qe pom vyn mu:

A munesh me ma gjet Messenger Plus! Live 4.60.326?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Blendrit
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 27
Registration date : 01/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Thu Jul 03, 2008 9:30 pm

qe bro ktu e ki Messenger Plus! Live 4.60.326? :

http://www.download3k.com/Internet/Instant-Messengers-Chat/Download-Messenger-Plus-Live.html

veq shkon te posht e sheh "Download Messenger Plus! Live 4.60.326"

Met miraa'Very Happy!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kushtrim
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Sat Jul 05, 2008 3:36 pm

qe bro ku e ki se blendi i paska shu pak si shum deri sa ta gjon http://download.msgpluslive.net/setup/MsgPlusLive-460.exe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
artonia
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 41
Registration date : 16/06/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Thu Dec 03, 2009 6:52 pm

tung bro e kam nj problem nese mundeni dikush te me ndihmoni. prob eshte ky - e kam nje shoqe dhe e-maili i saj eshte thyer nga dikush ne int-cafe ku personi i njejt e keqperdor sepse e ka te lidhur dhe me facebook. Nese mundeni qe dikush nga ju te me ndihmoj qe ta rimerr passin ju lutem. Nese mundeni ju dergoj e-mailin edhe fjalėkalimin e mėhershėm nese ju hyn ne pune. tung - RESPEKT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
artonia
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 41
Registration date : 16/06/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Fri Dec 04, 2009 12:13 pm

tung e kam nje problem nese mundeni dikush te me ndihmoni. prob eshte ky - e kam nje shoqe dhe e-maili i saj eshte thyer nga dikush ne int-cafe ku personi i njejt e keqperdor sepse e ka te lidhur dhe me facebook. Nese mundeni qe dikush nga ju te me ndihmoj qe ta rimerr passin ju lutem. Nese mundeni ju dergoj e-mailin edhe fjalėkalimin e mėhershėm nese ju hyn ne pune. tung - nese keni mundesi te ktheni pergjigje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Fri Dec 04, 2009 4:32 pm

Ather artiona e-mailin munet me kthy shum leht, po duhet me dit ''Secret Answer'' Kjo kerkohet prej Hotmailit, n'filim kur ta hapsh e-mailin. N'qoft se shoqes nuk i kujtohet kjo ather provo merre ket software per rikthimin e passwordave: http://www.reactive-software.com/msn-password-recovery.html
Ajt me t'mira Smile

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
artonia
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 41
Registration date : 16/06/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Mon Dec 21, 2009 11:43 am

besthacker shkruajti:
Ather artiona e-mailin munet me kthy shum leht, po duhet me dit ''Secret Answer'' Kjo kerkohet prej Hotmailit, n'filim kur ta hapsh e-mailin. N'qoft se shoqes nuk i kujtohet kjo ather provo merre ket software per rikthimin e passwordave: http://www.reactive-software.com/msn-password-recovery.html
Ajt me t'mira Smile

Mua po me duket e paqarte kjo msn-pasword-recovery, sipas meje nuk ka kurrfar funksioni se per qka po me nevojitet, tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rindi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 21
Registration date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Wed Dec 23, 2009 4:28 pm

ei kush di qetu me thy pasworda ne add me kish ndihmu shume edhe le te ma dergojn add rindi_12@hotmail.com flm tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Wed Dec 23, 2009 11:09 pm

[/quote]Mua po me duket e paqarte kjo msn-pasword-recovery, sipas meje nuk ka kurrfar funksioni se per qka po me nevojitet, tung[/quote]

Artiona po e perseris se e-maili kthehet shum let nese e din ket "secret awnser" E sa i perket paqartesis se "Msn Password Recovery" E ka funksionin e gjtjes te paswordave mbrenda Pc tande. Un e kom perdor disa her edhe vet edhe ka pas sukses, shkarkoje njeher edhe e she se si ta gjen passwordin e e-mailit tond.
Ajt me t'mira! lol!

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Wed Dec 23, 2009 11:11 pm

Rindi e njejta vlen edhe per tye -mailin munet me kthy shum leht, po duhet me dit ''Secret Answer'' Kjo kerkohet prej Hotmailit, n'filim kur ta hapsh e-mailin. N'qoft se nuk t'kujtohet kjo ather provo merre ket software per rikthim t'passwordave: http://www.reactive-software.com/msn-password-recovery.html
Ajt me t'mira! Very Happy

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
rindi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 21
Registration date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Thu Dec 24, 2009 2:03 pm

kush din me ja thy paswordat tjeter kujt nese ka mundesi me dit edhe une me me tregu nai kush prej juve FLM kalofshi mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rindi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 21
Registration date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Thu Dec 24, 2009 2:07 pm

qet program MSN Pasword Recovery e kom marr po nuk po di qyhs me pnunu me to nese ka mundesi me me tregu dikush FLM kalofshi mir ne FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rindi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 21
Registration date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   Sat Dec 26, 2009 9:11 pm

a po me jepni dikush pergjigje o FORUM s jeni gjall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerko shqarime per problemet qi i ki me msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sjelljet e nxėnėsve nė shkollat tona

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: MSN Mesenger :: MSN Mesenger-
Kėrce tek: