Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 PalTalk Scene 9.2.221 Description

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: PalTalk Scene 9.2.221 Description   Thu Jul 03, 2008 9:44 pm

Paltalk Scene 9.2.221 Discription:

Paltalk Messenger New ju mundeson juve me pa ,ndegju, me shkemby Files Dhe me fol me gjithkon mbar botes
Te gjitha po i tha "Lekt"

http://www.brothersoft.com/paltalk-31614.html

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
PalTalk Scene 9.2.221 Description
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: MSN Mesenger :: MSN Mesenger-
Kėrce tek: