Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcelona kundėr pjesėmarrjes sė Mesit nė Olimpiadė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona kundėr pjesėmarrjes sė Mesit nė Olimpiadė   Sat Jul 05, 2008 11:53 am


Skuadra spanjkolle, Barcelona nuk do t'ia lejojė yllit tė saj, Lionel Mesi pjesėmarrjen nė Lojėrat Olimpike nė Pekin. Pėrzgjedhėsi i skuadrės olimpike tė Argjentinės, Serhio Batista, ka bėrė tė ditur para dy ditėsh emėroren e futbollistėve nė tė cilėt llogarit pėr Lojėrat Olimpike nė Pekin, nė mesin e tė cilėve ėshtė edhe 21-vjeēari Lionel Mesi. Megjithatė, drejtuesit e Barcelonės po mundohen qė ta ndalojnė udhėtimin e yllit tė tyre nė Kinė.
"Duam qė t'i kemi tė gjithė futbollistėt nė dispozicion pėr rrethin paraeliminator tė Ligės sė Kampionėve. Ne mendojmė se kemi tė drejtė qė Mesit tė mos i lejohet shkuarja nė Pekin", ka theksuar sekretari i pėrgjithshėm i Barcelonės, Tsiki Begiristain. Nė anėn tjetėr, drejtuesit e Federatės argjentinase tė futbollit janė tė sigurt se Mesi do tė jetė i pranishėm nė Pekin, ngase sipas tyre do tė jetė FIFA, ajo qė do t'i lejojė njė gjė tė tillė lojtarit. "Mesi ėshtė njėri nga futbollistėt mė tė mirė nė botė. Parashikoj qė nė skuadrėn time atij t'i jap mė shumė hapėsirė, nė mėnyrė qė t'i tregojė tė gjitha cilėsitė e tij. Sipas mendimit tim, ky futbollist nė karrierėn e deritashme ka qenė i kufizuar vetėm me njė rol nė fushė", ka theksuar pėrzgjedhėsi i skuadrės olimpike tė Argjentinės, Serhio Batista.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona kundėr pjesėmarrjes sė Mesit nė Olimpiadė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» KQZ: Deri nė orėn 13:00 kanė votuar 35,24% e zgjedhėsve. PD: Pjesėmarrja mbi 36 pėrqind
» Sinan Kastrati:Pėr dhe "kundėr" Rugovės
» Vaksinė e re kundėr gripit tė derrave
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: