Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Babai i Mesit e sheh tė ardhmen e djali tė tij nė Serie A

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Babai i Mesit e sheh tė ardhmen e djali tė tij nė Serie A   Sat Jul 05, 2008 12:58 pm


Babai i futbollistit tė Barcelonės, Lionel Mesi, Horhe Mesi, ka thėnė se e ardhmja e djalit tė tij ėshtė e lidhur me futbollin italian. Sipas tij momentalisht Lionel Mesit i intereson vetė Barcelona, mirėpo nė tė ardhmen ai pritet tė luajė nė Serie A.
“Leo dėshiron tė arrijė kulmin si futbollist pikėrisht nė Itali, gjė tė cilėn e bėjnė thuajse tė gjithė futbollistėt e mėdhenj. Duke pasur parasysh se askush nuk e di ēfarė sjell e ardhmja, mund tė themi se dėshira e tij herėt apo vonė do tė realizohet”, ka nėnvizuar Horhe Mesi. Nė pyetjen e gazetarėve rreth bisedimeve tė fshehta me Interin, presidenti i tė cilit klub haptazi ka thėnė se i pėlqen sė tepėrmi Lionel Mesi, babai i kėtij tė fundit ėshtė pėrgjigjur: “Duhet thėnė se nuk ka pasur kontakte serioze nė kėtė drejtim. Por, mė duhet tė pėrsėrisė, nė futboll gjėrat ndryshojnė shpesh”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Babai i Mesit e sheh tė ardhmen e djali tė tij nė Serie A
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Babai i shqiptarėve Zvicrės: Mė falni!
» Lavdrim Lita: Babai i njė krimineli
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: