Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Domenek mbetet pėrzgjedhės i Francės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Domenek mbetet pėrzgjedhės i Francės   Sat Jul 05, 2008 1:00 pm


Federata franceze e futbollit i ka dhėnė besim tė plotė pėrzgjedhėsit aktual tė kombėtares, Raimond Domenek, pėr tė vazhduar punėn edhe mė tutje, ndonėse shumėkush ka pritur se ai do tė shkarkohet pas mossuksesit tė arritur nė Euro 2008.
Nė fakt, me propozim tė presidentit tė FFF-sė, Zhan Pjer Eskalatea u votua pėr votėbesimin e Domenekut, ku nga 19 anėtarė tė Komitetit Ekzekutiv, madje 18 prej tyre votuan pro mbetjes sė Domenekut nė krye tė kombėtares franceze. Fushata e “gjelave’” nė Evropian ishte e dobėt, ngase Franca realizoi vetėm njė gol dhe e mbylli kampionatin qė nė fazėn e parė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Domenek mbetet pėrzgjedhės i Francės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: