Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Federer nė finale tė Uimbėldonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Federer nė finale tė Uimbėldonit   Sat Jul 05, 2008 1:03 pm


Roxher Federer ka kaluar pa ndonjė vėshtirėsi nė finale tė Gren Slem turneut tė tenisit nė Uimbėldon, pasi nė gjysmėfinale ka mposhtur rusin, Marat Safin, me rezultat 3:0, nė sete, 6:3, 7:6, 6:4.
Federeri nė finale do tė luajė me fituesin e ndeshjes Rafael Nadal - Rajner Shitler, derisa nė konkurrencėn e femrave tė shtunėn nė finale do tė luajnė motrat Uilliams, Venus dhe Serena.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Federer nė finale tė Uimbėldonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: