Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A\Sirena e policise vrau 435 pula!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
genti
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 5
Age : 24
Registration date : 24/06/2008

MesazhTitulli: ASirena e policise vrau 435 pula!!!   Sat Jul 05, 2008 8:59 pm

Nje fermer ne Kinen perendimore ka hedhur ne gjygj policine pasi sirena e nje makine policie beri qe te ngordhin nga frika te 435 pulat e tij.Sirena qe ne ato momente po riparohej buqiti vetem 10 metra larg pulave ne fermen qe gjendet ne Huksian,provinca Shanksi.35 Pula ngordhen ne qast ndersa 400 pulat e tjera ngordhen me vone pas traumes qe pesuan.Nje gjykate ka urdheruar te demshperblej 35 pulat e fermerit ndersa 400 te tjerat nuk u mund te vertetohej se vdiqen nga ai shkak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kushtrim
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Re: A\Sirena e policise vrau 435 pula!!!   Wed Jul 16, 2008 9:06 pm

ahhaah shum iteresant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A\Sirena e policise vrau 435 pula!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Dezerton shefi i policisė ushtarake tė Sirisė
» Kush e vrau Bajram Currin dhe pse nuk flitet sot pėr tė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Kuriozitete :: Kuriozitete-
Kėrce tek: