Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndėrrim pa pagesė i gjinisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 31
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Ndėrrim pa pagesė i gjinisė   Sun Jul 06, 2008 12:12 pm

Ndėrrim pa pagesė i gjinisė
Kuba prapė ka miratuar operacionet e ndryshimit tė gjinisė dhe ato do tė janė pa pagesė pėr tė gjithė ata tė cilėt i plotėsojnė kriteret. Kėrkesėn veēmė e kanė bėrė 28 kubanezė, derisa mjekėt kubanezė janė trajnuar nga kolegėt e tyre belgė.
Ky ėshtė ndryshimi i fundit tė cilin e ka sjellė presidenti i vendit Raul Castro qėkur ka trashėguar kėtė post nga vėllai i tij Fidel Castro.

Bija e Raulit, Mariela, ėshtė nė krye tė Qendrės kombėtare pėr edukim seksual e kundėrshton ashpėr kėtė politikė tė re.

Ministri i shėndetėsisė Jose Ramon Balaguer ka nėnshkruar urdhėresėn me tė cilėn aprovohen ndryshimet e gjinisė tė cilat edhe do tė janė pa pagesė.

Operacionet do tė kryhen nga njė klinikė speciale, mirėpo ende nuk dihet se kur do tė fillojė punėn.

Operacioni i parė i ndėrrimit tė gjinisė nė Kubė ėshtė kryer nė vitin 1988, por mė pas janė ndaluar pėr shkak tė qėndrimit negativ tė publikut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ndėrrim pa pagesė i gjinisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: