Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Veton Ēitaku kryetrajner i ri i Trepēės'89

Shko poshtė 
AutoriMesazh
wantedperson
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 26
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Veton Ēitaku kryetrajner i ri i Trepēės'89   Tue Jul 08, 2008 10:35 pm

Skuadra e Trepēės’89 ka emėruar trajner tė ri tė skuadrės, Veton Ēitakun, i cili mė herėt ka qenė ndihmėstrajner dhe drejtor i shkollės sė futbollit. Ēitakun nė kėtė detyrė do ta ndihmojė Sabit Osmani. Finalizimin e marrėveshjes me Ēitakun e ka bėrė tė ditur drejtori sportiv i “minatorėve”, Ajet Shosholli.
Trepēėn’89 nė edicionin e ri e pret njė punė e vėshtirė, pasi deri mė tash nga skuadra janė larguar katėr prej futbollistėve kryesor, Elvis Osmani, Shpėtim Fetahu, Fetah Ibrahimi dhe Visar Shkupolli, tė cilėt kanė kaluar nė radhėt e rivalit lokal, Trepēės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Veton Ēitaku kryetrajner i ri i Trepēės'89
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: