Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me mshef ni ikon ne desktop vetem 1

Shko poshtė 
AutoriMesazh
wantedperson
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 26
Registration date : 28/06/2008

MesazhTitulli: Si me mshef ni ikon ne desktop vetem 1   Wed Jul 09, 2008 12:13 am

Mas pari e hapim ni notepad edhe i shkrujm kto kode : DD.11D.D11.DD.11.11.DD.1D.22 edhe ja bojm save Notepadit Ja lojm emrin dd1.bfd e Restartojm PC masi qe te restartojm Pc e klikojm aper qat notepad qe e kem shkru kodin Klikojm edhe na hapet ni Follder Shtim aty qa te dojm edhe e hekim X e Restartojm PC masi qe te Restartohet PC e hapim qat follder apet e lojm ne ni ven ne qysh edhe e restartojm pc masi qe te dhezet PC klikojm ne qat venin ku e kem lan ikonen po ikona nuk doket veq ti e din venin ku e ke lan edhe e klikon e hap shtin qa te kish qef ...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kushtrim
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Re: Si me mshef ni ikon ne desktop vetem 1   Wed Jul 09, 2008 3:38 pm

bro nese e ke bo qit sen qi osht me mshef ikonen pa ermer edhe te padukshe ti i paske shku shum gat qe une qitashti e postoj qysh osht kjo oki mos e merr si ofendim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si me mshef ni ikon ne desktop vetem 1
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Tutorials :: Tutorials-
Kėrce tek: