Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Porsmuthi heq dorė nga Krauēi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Porsmuthi heq dorė nga Krauēi   Wed Jun 25, 2008 8:45 pm


Trajneri i Porsmuthit, Hari Rednap ka pohuar se sulmuesi i Liverpulit, Piter Krauē ėshtė shumė i shtrenjtė pėr ta transferuar nė skuadėr. Rednap ka thėnė se ēmimi i Krauēit ėshtė rritur shumė, prandaj klubi i tij duhet tė pėrqendrohet tek ndonjė futbollist tjetėr. Nė fakt, Liverpuli ka refuzuar ofertėn e Porsmuthit prej 9 milionė funtash dhe duket se transferimi ėshtė i paarritshėm.
"Do tė dėshironim tė kishim sėrish nė radhėt tona Krauēin, por nėse nuk do tė arrijmė tė bėjmė asgjė nė kėtė drejtim, pėr shkak tė ēmimit tė lartė, atėherė do tė pėrqendrohemi te ndonjė futbollist tjetėr, me ndonjė ēmim qė neve na pėrshtatet", ka theksuar Rednap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Porsmuthi heq dorė nga Krauēi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: