Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Torres: Nuk largohem nga Liverpuli

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Torres: Nuk largohem nga Liverpuli   Wed Jun 25, 2008 8:47 pm

.
Futbollisti i kombėtares sė Spanjės, Fernando Torres i ka dhėnė fund spekulimeve pėr largimin e tij nga Liverpuli, duke thėnė se nuk ka gjasa qė tė largohet nga "Anfield Road".
"Dėshiroj ta bėjė tė qartė se nuk jam nė shitje dhe se dėshiroj ta vazhdoj punėn tė cilėn e kam filluar nė Liverpul. Jam i lumtur nė atė klub dhe aty dua ta vazhdoj karrierėn. Kam shkuar nė Liverpul qė tė fitoj trofe dhe pa marrė parasysh se e kemi mbyllur edicionin pa trofe, pres qė nė vitet e ardhshme ta rikthejmė primatin nė futbollin anglez", ka theksuar Torres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Torres: Nuk largohem nga Liverpuli
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: