Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ti fshijm krejt kontaktet e MSN Perniher

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 24
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Si ti fshijm krejt kontaktet e MSN Perniher   Thu Jul 10, 2008 3:39 pm

Si ti fshini krejt kontaktet e msn perniher

Fshirja e kontakteve ne menyre te shpejt nuk eshte e mundur te behet permes msn messengerit..vetem nje nga nje
kurse tash po ju tregoj se si mundeni me i fshi me ni menyr tjeter

Shkoni ne Inbox...

edhe ne anen majt (kjo vlen per Live Hotmail)
i kini disa butona (Inbox,Junk etj.) edhe me poshte e kini
Contacts
klikoni ne Contacts edhe zgjedhni kontaktet qe doni me i fshi..
edhe i shtypni Delete...dhe kjo vlen edhe per msn messenger
qe dmth..nese i fshini permes inboxit..fshihen edhe ne msn messenger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ti fshijm krejt kontaktet e MSN Perniher
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Tutorials :: Tutorials-
Kėrce tek: