Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Skolari: Kushtet financiare pėrcaktuese pėr kalim te Ēelzi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Fighter
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 102
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Skolari: Kushtet financiare pėrcaktuese pėr kalim te Ēelzi   Wed Jun 25, 2008 8:52 pm


Pėrzgjedhėsi i Portugalisė, Luis Felipe Skolari, qė nga 1 korriku do tė marrė drejtimin e skuadrės londineze, Ēelzi. Braziliani e ka zgjedhur klubin londinez pėr shkak tė kushteve tė mira financiare, pasi pėr njė edicion do tė pėrfitojė gati 10 milionė euro.
"Nuk e fsheh faktin se paratė kanė qenė njėra nga arsyet kryesore qė kam zgjedhur Ēelzin. Presidenti i Federatės portugeze nė 15 ditėt e fundit nuk ka arritur tė gjejė sponsor, nė mėnyrė qė t'i bėjė konkurrencė ofertės sė Ēelzit. Mendoj se ai ka bėrė gjithēka ēfarė ka mundur tė bėjė", ka theksuar Skolari. Pėr dallim nga trajneri i tij, Deko nuk pranon se ka biseduar me drejtuesit e Ēelzit dhe ka thėnė se nuk ka biseduar as me Skolarin pėr njė transferim tė mundshėm nė Londėr. "Kam dėgjuar shumė gjėra pėr interesimin e Ēelzit dhe mund tė them se kjo ėshtė normale. Skolari nuk mė ka thėnė asgjė nė lidhje me kėtė ēėshtje, por mund tė them se krahas Ēelzit ekzistojnė edhe disa klube tjera tė cilat dėshirojnė tė mė shohin nė fanellėn e tyre", ka theksuar Deko.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Skolari: Kushtet financiare pėrcaktuese pėr kalim te Ēelzi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: