Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarko Prej Youtubes pa program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Shkarko Prej Youtubes pa program   Thu Jul 10, 2008 6:24 pm

Download pej youtube pa program
Se pari e gjon linkun e videos qe don me shkarku nga youtube(lart ne shiritin address)e bon copy edhe e hap ket web www.keepvid.com .Vendos linkun e kopijuar ne vendin url ne anen e djathe e zgjedh webin nga e cili po e shkarkon (ne rastin ton youtube) edhe shtyp butonin download.Ne vendin ku duhet ta shkruajm emrin duhet ta shkruajm ne fund .flv(emri.flv)dhe fillon shkarkimi.Per ta shikuar ket video qe eshte ne formatin flv nevoitet FLV playeri qe mund ta download ne kete adresehttp://www.download.com/3000-2139_4-10769546.html ose nese doni videon ne format flv ta convertoni ne format te lexueshem per MEDIA PALYER ose Winamp shkarkoni kete convertues ne kete adresehttp://www.download3000.com/download...reg-20459.html.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Shkarko Prej Youtubes pa program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Agim Bacelli:Rrėfimi* Tregim
» Prej nga e ka prejardhjen emri "shqiptar"?
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Tutorials :: Tutorials-
Kėrce tek: