Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ipko net sherbimi duo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Ipko net sherbimi duo   Wed Jun 25, 2008 9:54 pm

DUO (Telefoni fikse + internet)
Kurseni kohė dhe para duke blerė pako tė kombinuara, Telefoni fikse dhe internet me
shpejtėsi dy herė mė tė madhe, deri ne 4 MB.


PAKO 1 PAKO 2
INTERNET
Shpejtėsia 1 Mbps 4 Mbps
Transferi nga interneti I pakufizuar I pakufizuar
Kompjuterė tė lidhur 2 njėkohėsisht 2 njėkohėsisht
Wireless - Po
TELEFONI FIKSE
Thirrjet nė IPKO Fiks Tė pakufizuara Tė pakufizuara
Thirrjet nė IPKO Mobil - 50 minuta
19.95 EUR nė muaj 29.95 EUR nė muaj
Vetėm telefoni fikse
Pėr ata qė nuk e pėrdorin internetin, IPKO ofron njė pako me vetėm telefoni fikse:
Vetėm telefoni fikse

* Thirrje te pakufizuara brenda rrjetit IPKO
* 50 minuta nė rrjetin mobil IPKO

9.95 EUR nė muaj


MBUSHJA E KREDITIT PЁR THIRRJE JASHTЁ RRJETIT IPKO
Pėr tė bėrė thirrje jashtė rrjetit IPKO, ju duhet tė blini kartelat mbushėse. IPKO ofron mundėsi fleksibile pėr mbushjen e llogarisė tuaj:


* Kartelat mbushėse pėr thirrjet ndėrkombėtare dhe thirrje jashtė rrjetit IPKO, nė
vlerė prej 5€, 10€, dhe 20€ qė mund ti blini nė tė gjitha shitoret IPKO, dhe tek
distributoret ku shiten mbushjet pėr internet.

* Mbushje elektronike (prej 3€ deri nė 50€), tek shitoret IPKOShėrbimet shtesė
1. Clip – Shfaqja e numrit thirrės
2. Clir – Fshehja e numrit tuaj kur thirrni
3. Porositė me zė
4. Ridrejtimi i thirrjes
5. Ndalesa 0 & 9 - sipas kėrkesės

* Numrat pa pagesė: thirrjet emergjente 092, 093, 094, 112.My Telephony - kontrolloni llogarinė nė ēdo moment
My Telephony ėshtė njė portal nė dispozicion pėr tė gjithė klientėt qė blejnė njėrėn nga
pakot e kombinuara (Internet + Telefoni fikse). My Telephony ju mundėson:

* Kontroll tė plotė mbi shpenzimet tuaja
* Aktivizimin dhe deaktivizimin e shėrbimeve shtesė, tė pėrmendura mė lartTelefonia fikse IPKO ju sjell pėrfitime tė shumta:

* Thirrje pa kufi brenda rrjetit IPKO
* Tarifat mė tė ulėta pėr thirrjet ndėrkombėtare, duke filluar nga 10 cent nė minutė
* Tarifa tė ulėta pėr thirrje nė PTK fiks dhe Vala
* Dyfishohet shpejtėsia e internetit
* Kontroll tė plotė mbi shpenzimet e juaja
* Liri pėr tė mbushur llogarinė kur tė doni
* Instalimi falas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ipko net sherbimi duo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: TV / Telefonia :: TV / Telefonia-
Kėrce tek: