Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qetu i keni teknot ma t'mira nojher

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 31
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Qetu i keni teknot ma t'mira nojher   Thu Jul 10, 2008 9:44 pm

Qetu i keni teknot ma t'mira nojher.

Shkarko:
rapidshare.com OJY05M
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Qetu i keni teknot ma t'mira nojher
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Agim Gashi:E qan nėna bijėn e saj
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Lyrics & Muzik :: Muzik-
Kėrce tek: