Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 one Nick Name me livrit!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: one Nick Name me livrit!!   Fri Jul 11, 2008 2:09 pm

Shkarko:
http://rapidshare.de/files/11906554/MDX_Install_2.0.rar.html

RarPass: khg-crew


Ky osht nje program i cili ta mundeson Nick name ne MSN me livrit

Install ( ju qet prej MSN kur te instaloni ) pastaj kur hyni nMSN sikurse MSN+ ju qet nje shej qi osht ni X i zii klikoni qaty edhe shkoni Enable

dhe fillon me hec nick name.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
one Nick Name me livrit!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: MSN Mesenger :: MSN Mesenger-
Kėrce tek: