Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nvidia Drivers ( Open Gl support )

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Nvidia Drivers ( Open Gl support )   Sat Jul 12, 2008 12:51 am

Ja kush don me Nvidia Drivers psh me lu ne Counter - Strike me grafiken Open GL edhe me pas grafika jote performanca mat mira ktu i keni.

Ky driver mbeshtet : GeForce 6200 me TurboCache TM , Nvidia PureVideo TM dhe Nvidia SLI TM.
Mircrosft Direct 9.0 dhe Open GL 1.5 support

Linku i drejperdrejt ku behet Accept i licenes dhe downloadimi.
http://www.nvidia.com/content/licens...xp_english.exe

Posht ne ket link e keni Accept dhe fillon download , mandej instaloni dhe beni Restart PC se juaj.
Nqofse ju dalin ikonat pak si te medha atehere mundeni me i ndreq te Display Properties te Screen Resulution.
Mos u frikesoni kjo eshte gje normale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Nvidia Drivers ( Open Gl support )
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Hardware , Kompjuteri :: Hardware , Kompjuteri-
Kėrce tek: