Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shkarkoni MSN Killer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Shkarkoni MSN Killer   Sat Jul 12, 2008 1:01 am

Nese ju dikujt ja dergoni ket dhe tani mundeni te shifeni se si del aje nga msn
kurse aje hapur ket si thot emri msn killer shkakton deme ne MSn Messenger...

Shkarko:
http://khgfiles.thefreebizhost.com/msn/MSNPatcher.zip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Shkarkoni MSN Killer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: MSN Mesenger :: MSN Mesenger-
Kėrce tek: