Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Telefono falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Telefono falas   Sat Jul 12, 2008 1:05 am

Ja ketu nje website ne te cilin mundemi te telefonojm falas por duhet te regjistrohemi dhe te instalojm nje program te vogel 1.1 mb pastaj ju mund te thirrni falas.

Shkarko:
http://www.gizmocall.com/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Telefono falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Skype, AOL, AIM, ICQ :: Skype, AOL, AIM, ICQ-
Kėrce tek: