Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Google krijon 'botėn virtuale' 3D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Google krijon 'botėn virtuale' 3D   Sat Jul 12, 2008 12:53 pm

Kompania Google ka vendosur tė zgjerojė shėrbimin e saj chat, GoogleTalk, me anė tė njė ‘bote virtuale’, nė tė cilėn tė gjithė shfrytėzuesit do tė krijojnė kanale dhe dhoma pėr biseda.

Kėshtu, shėrbimi Second Life sė shpejti mund tė marrė njė konkurrencė shumė tė fortė nė formė tė shėrbimit tė ri Google, Lively. Pėr momentin nuk mund tė thuhet pėr njė konkurrencė tė vėrtetė, pasi qė Lively nė formėn me tė cilėn ėshtė prezantuar shėrben si vazhdim i shėrbimit GoogleTalk dhe nuk kėrkon instalim tė ndonjė aplikacioni shumė specifik.

Shėrbimet Lively pėr momentin nuk pėrfshijnė tė gjitha mundėsinė e lojės Second Life, por Google me kėtė shėrbim ka vėnė themele tė shkėlqyeshme dhe shumica tashmė e shohin Lively-n si njė ‘botė virtuale’ nė tė cilėn Google do tė shesė shpallje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Google krijon 'botėn virtuale' 3D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Shporta :: Shporta-
Kėrce tek: