Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 DJ Music Mixer v3.5

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hackthebest
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: DJ Music Mixer v3.5   Tue Jul 15, 2008 3:23 pmDJ Music Mixer esht nje DJ dhe beat-mixing system qe ju mundeson juve qe ju me kriju stilin ton t'muzikes apo me mixu kang dhe me bo ni remix etj....DJ Music Mixer Features:
Work with two independent decks.
Full-functionality on effects such as Chorus, Flanger, Gargle, Echo, Distortion.
Use 'sampler' which has its own player and volume control.
Auto and manual crossfader.
Record your mixing and save to WAV and MP3.
Pitch control on popular audio files.
Mixing video clips (DivX, MPEG...) easily.
Free update for any new version.

Shkarko :
rapidshare.com Djmixerbi_downloadsoftwarez.blogspot.com.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DJ Music Mixer v3.5
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdes mbreti i muzikės pop Majkėll Xhekson

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Warez :: Warez-
Kėrce tek: