Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Guitar Speed Trainer 1.38

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hackthebest
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Guitar Speed Trainer 1.38   Tue Jul 15, 2008 3:29 pm


The Guitar Speed Trainer esht ni software qe ju meson si si te luani me shpejt dhe se si te te mesoni teknika te reja.

Qka ju meson :
How speed picking really works.
* The four picking strategies.
* The three types of motion.
* How to measure your speed.
* Advantages and disadvantages of different approaches.
* The "PP" secret for developing jaw-dropping speed.
* The five worst training mistakes, and how to avoid them.
* How to do the right exercise at the right time.
* The "LRB" secret of super-coordination at high speed.

Shkarko:
rapidshare.com Guitarspeed_by_downloadsoftwarez.blogspot.com.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Guitar Speed Trainer 1.38
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Warez :: Warez-
Kėrce tek: