Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 [Kerkoj]??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hackthebest
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: [Kerkoj]??   Thu Jun 26, 2008 7:47 pm

Kush munet me ma gjet multi MSN 7.5
Se sjom ka muj me gjet!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Thu Jun 26, 2008 7:49 pm

Po e ki ktu N'Forum Te MSN Messenger-i!
Hulumto ma shum shoki

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
kushtrim
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 24
Registration date : 23/06/2008

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Thu Jun 26, 2008 9:49 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bedro
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 1
Age : 32
Registration date : 13/01/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Tue Jan 13, 2009 1:38 pm

ooooooo shoqni po ku jini qysh pe kaloni vallahi deshta bre nje pasword me ma kallxu po se di sa asht e mujshme kjo ok pasin e qwesaj imelle mendoresa_18@hotmail.de nese muni boll mir kishit ba heheh qao ma te mirt jeniiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
soldier
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 25
Registration date : 13/01/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Fri Jan 16, 2009 10:23 pm

Ok bro qe n'qet faqe ki disa softwera per me they passworda shkarkoj ktu:
http://www.topshareware.com/steal-msn-password-free/downloads/1.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dritoni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 25
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Sun Jan 25, 2009 2:24 am

qka jan meteoret dhe qfar perberje kan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dritoni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 25
Registration date : 18/01/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Sun Jan 25, 2009 2:30 am

ejj kush munet me mi gjet do drivera t zerit se sun jam ka i gjaj hiq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
soldier
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 2
Age : 25
Registration date : 13/01/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Tue Jan 27, 2009 3:02 pm

Qe vlla n'qeta linkat posht lype edhe gjeje cilin t'duhet:
http://driverzone.com/category.php?cat=11
http://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/ Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rindi
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 10
Age : 21
Registration date : 23/12/2009

MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   Wed Dec 23, 2009 10:17 pm

eii si jeni a jeni mir si po kaloni please kush din ktu me thy pasworda te add le te me tregojn nese ka mundesi OKI flm kalofshi mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: [Kerkoj]??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[Kerkoj]??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Pytje dhe Pergjigje-
Kėrce tek: