Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Samsung U4 MP3 player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Samsung U4 MP3 player   Fri Jul 18, 2008 4:25 pm


Kompania Samsung ka prezantuar MP3 playerin e saj mė tė ri U4. Ka OLED LCD ekran dhe pėrdor engine tė altoparlantėve DNSe 2.0 nga Samsung. Ky ėshtė edhe pasardhėsi i modelit U3 qė posedon lidhje direkte me USB me PC. Do tė ketė kapacitet prej 1 GB dhe 2 GB dhe pėrkrahė formatet MP3, WMA dhe OGG. Pėr fillim do tė kenė ngjyrė tė zezė dhe tė bardhė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Samsung U4 MP3 player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Shporta :: Shporta-
Kėrce tek: