Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Edhe njė telefon pėr rroje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Edhe njė telefon pėr rroje   Fri Jul 18, 2008 4:27 pm

Pas suksesit qė gėzoi Motorola Motorazr, Alcatel ka kuptuar se fshehtėsia ishte tek brisku pėr rroje, ashtu qė ėshtė bashkuar me kompaninė BIC, prodhues i brisqeve tė lira, pėr tė krijuar telefonin BIC.

BIC Phone ėshtė telefon i ēastit, qė mund tė shfrytėzohet pėr njė periudhė tė pėrkohshme. E bleni, e ē’paketoni dhe e shfrytėzoni. Telefoni ka vetėm opsionet pėr tė telefonuar dhe pėr tė dėrguar porosi, ndėrsa ėshtė nė shitje nė Francė.

Ėshtė i dizajnuar nga BIC, prodhuar nga Alcatel, ndėrsa pajisja e blerė do tė jetė pjesė e rrjetit tė mobilave Orange.

Vjen me dy ngjyra, tė portokalltė dhe tė gjelbėr, ndėrsa mund ta blini nė supermarkete, nė aeroporte, kioska, stacione dhe vende tė ngjashme, qė nga 7 gushti.

Shfrytėzuesit me kėtė telefon do tė fitojnė edhe 60 minuta bisedė pa pagesė. Pajisja kushton 49 euro. Pėr kėto para mund tė blini telefonin me shumė opsione, por personat pėr tė cilėt opsionet e shumta janė shqetėsuese, do tė jenė falėnderues pėr kėtė pajisje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Edhe njė telefon pėr rroje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Shporta :: Shporta-
Kėrce tek: