Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Blerim Rrustemi nėnshkroi pėr skuadrėn qipriote, Alki Larnaka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Blerim Rrustemi nėnshkroi pėr skuadrėn qipriote, Alki Larnaka   Sat Jul 19, 2008 1:16 am

Futbollisti kosovar, Blerim Rrustemi, ka nėnshkruar sot kontratė dyvjeēare me skuadrėn qipriote, Alki Larnaka.

Mbrojtėsi i kombėtares shqiptare nė kėtė skuadėr do tė gjejė portierin e kuqezinjve, Isli Hidi, i cili disa javė mė herėt po ashtu nėnshkroi kontratė dyvjeēare me kėtė skuadėr.
Nė bazė tė kontratės sė nėnshkruar me klubin qipriot, Rrustemi do tė fitojė njė shumė prej 300 mijė eurosh, plus njė makinė, shtėpi banimi, si dhe do tė ketė trajtim ushqimor falas nė restorantet me tė cilat klubi ka marrėveshje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Blerim Rrustemi nėnshkroi pėr skuadrėn qipriote, Alki Larnaka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bajrush Morina:BLERIM SHALA OSE "SEKRETARESHA" E THAĒIT DHE NĖNKRYETARI I RAMUSHIT
» Sabit Rrustemi:Endėrra qė puthet
» Blerim Latifi i pėrgjigjet Jakup Krasniqit: Mos shit patriotizėm
» Libri:Doli nga shtypi trilogjia nga autori Blerim Shala:"Jeta e vdekjes"
» Blerim Rrecaj: Ta kruajmė kokėn bėn ndonjėherė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: