Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kalderon: Transferimi i Ronaldos ēėshtje ditėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Kalderon: Transferimi i Ronaldos ēėshtje ditėsh   Sat Jul 19, 2008 1:17 am

Presidenti i Real Madridit, Ramon Kalderon, ka dhėnė premtimin se klubi i tij ėshtė shumė afėr blerjen sė Kristiano Ronaldos, pasi sipas tij pjesa e mbetur e marrėveshjes me Manēester Junajtedin ėshtė vetėm formalitet.

"Tashmė mund tė relaksoheni. Real Madridi do tė jetė nė vendin e duhur kur tė jetė e nevojshme. Jemi nė pritje tė finalizimit tė marrėveshjes dhe Kristiano Ronaldi nuk ka ku tė na ikė. Se a do ta pėrfundojmė ēėshtjen e transferimit tė tij pėr 10 apo 15 ditė nuk e di, por e di se Kristiano do ta veshė fanellėn tonė", ka theksuar Kalderon. Reali i Madridit pėr edicionin e ri do tė ketė nė dispozicion njė buxhet prej 400 milionė euro dhe atė vetėm pėr shpenzime, ku sigurisht se njė pjesė e tyre do tė investohen nė transferimin e yllit portugez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Kalderon: Transferimi i Ronaldos ēėshtje ditėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sabile Keēmezi- Basha: Ēėshtje tė pėrdorimi tė nocioneve: ilegale, klandestine dhe e fshehtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: