Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcelona mohon interesimin pėr Robinjon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona mohon interesimin pėr Robinjon   Sat Jul 19, 2008 1:18 am

Klubi katalanas, Barcelona, ka hedhur poshtė zėrat se ėshtė e interesuar pėr shėrbimet e brazilianit 24-vjeēar tė Real Madridit, Robinjo.

Agjenti i Robinjos ditė mė parė ka thėnė se krahas Manēester Junajtedit dhe Ēelzit, interesim pėr shėrbimet e klientit tė tij ka shfaqur edhe Barcelona, mirėpo zyrtarėt nė "Nou Camp" mohojnė gjithēka.
"Pėr ēdo futbollist qė ėshtė nė treg ne interesohemi, por Robinjo nuk ėshtė nė treg, prandaj nuk kemi pse tė flasim rreth tij", ka theksuar anėtari i Kėshillit drejtues tė Barcelonės, Rafael Juste pėr gazetėn sportive katalanase "Sport".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Barcelona mohon interesimin pėr Robinjon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: