Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Anēeloti falėnderon drejtuesit e klubit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Anēeloti falėnderon drejtuesit e klubit   Sat Jul 19, 2008 1:21 am

Trajneri i Milanit, Karlo Anēeloti ka qenė tejet i lumtur nė ditėt e fundit, sidomos pas realizimit tė transferimit tė Ronaldinjos.

"Fillimisht dua tė falėnderoj drejtuesit e klubit pėr gjithēka qė ka bėrė nė ditėt e fundit. Kishim nevojė pėr blerje tė tilla pozitive, pas njė edicioni nė tė cilėn nuk kėnaqėm as vetėn dhe as tifozėt tanė", ka pohuar Anēeloti.
Nė fakt, Milani e mbylli edicionin e kaluar nė pozitėn e pestė, duke mbetur jashtė Ligės sė Kampionėve pėr edicionin e ri. "Sėrish kemi njė skuadėr tė fortė, tė gatshme pėr tė luftuar pėr tė gjitha trofetė, ku marrim pjesė. Pa dyshim synim parėsor yni do tė jetė titulli i kampionit nė Serie A, por sigurisht se nuk do ta lėmė anash as Kupėn e UEFA-s. Edhe njė herė falėnderoj Galianin dhe tė gjithė drejtuesit e tjerė tė klubit. Tash shkojmė pėr tė fituar trofe", ka nėnvizuar Anēeloti. Tė rikujtojmė se Milani krahas Ronaldinjos gjatė kėsaj vere ka angazhuar edhe Zambrotėn, Flaminin, Abiatin, Boriellon dhe Storarin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Anēeloti falėnderon drejtuesit e klubit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Laura Rushani: Berisha nderon nė Bukuresht Fan Nolin
» Kuvendi i Shqipėrisė nderon figurat e artit shqiptar nė 100 vite

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: